ŠLRL čempionatas tęsiasi

Vakar buvo sužaistos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės

Pirmieji į aikštelę išbėgo Šiaulių Ledo linija vs Mažeikių Smūgis.

Ledo linijos ritulininkai tikėjęsis lengvos pergalės, sutiko rimtą pasipriešinimą. Negana to, po klaidos savo zonoje, leido Smūgiui išsiveržti į priekį. 0-1 ( 4min.Ž.Jokšas)

Antro kėlinio pradžioje Ledo linijai pagaliau pavyko atstatyti pusiausvyrą (19min.E.Baltaragis) 1-1

Trečiąjį kėlinį Ledo linija pradeda sėkmingiau. Antrą kėlinio minutę A. Jokimčius išveda savo komandą į priekį. Ledo linija keičia taktiką ir pradeda žaisti dviem penketukais. Šiauliečiai perima kontrolę į savo rankas, nuolat spaudžia varžovus, bet rezultato padidinti taip ir nepavyksta. Galutinis rungtynių rezultatas 2-1 Ledo linijos naudai.

Tikimės Ledo linija gavo gerą pamoką. Reikia gerbti visus varžovus ir tinkamai nusiteikti rungtynėms. Šį kartą pasisekė, o kaip bus sekantį ?

Antroji vakaro pora: Šiaulių One Team vs Telšių HC Mastis

Šios rungtynės kėlė didelį susidomėjimą ledo ritulio mėgėjų tarpe. Po skaudaus pralaimėjimo pirmajame rate ( 2:4), One Team tikėjosi atsirevanšuoti.

Šiose rungtynėse intriga išsilaikė du kėlinius. Aikštelėje vyko lygių varžovų dvikova.

Vaizdas aikštelėje  pasikeitė po trečio kėlinio 4 min., kuomet HC Masčiui pavyko pelnyti pirmąjį įvartį 1-0. Po to sekė vienas įvartis po kito. One Team tarsi palūžo.

Per trečią kėlinį HC Masčiui pavyko pelnyti dar keturis įvarčius be atsako. HC Mastis iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5-0