Pastarųjų dienų įvykiai – pralaimėjimas LHL ir prarastas taškas ŠLRL čempionate

logo ledo linija2

Panašu, kad kurį laiką lydėjusi sėkmė nuo Ledo linijos nusisuko.

Praėjusį sekmadienį Ledo linija žaidė eilines LHL veteranų čempionato rungtynes Ozolniekuose. Šį kartą komandą iš Lietuvos egzaminavo HK Jauna Bauska ekipa, kurios pagrindą sudaro žaidėjai iš Rygos.

Po labai prasto pirmo kėlinio, kuriame Jauna Bauska dominavo ir pelnytai jį laimėjo 1-0,Ledo linija antrajame atsitiesė ir rezultatą išlygino 1-1. Ledo linija perėmė iniciatyvą. Žaidimas nė iš tolo nepriminė vaizdo pirmajame kėlinyje. Įvykiai aikštelėje nuteikė optimistiškai.

Trečiąjį kėliny vėl sėkmingiau pradėjo Ledo linija, kuri laikė iniciatyvą savo rankose iki trečio kėlinio vidurio, kuomet po klaidos ginantis, vienas Ledo linijos žaidėjų buvo pasodintas ant prasikaltusių suolelio. Tiesa, Ledo linijai pavyko apsiginti mažumoje, bet ilgokai užsitęsęs keitimas žaidėjus išvargino ir šeimininkai rezultatą persvėrė savo naudai.2-1

Tolimesnės Ledo linijos pastangos rezultatą išlyginti buvo bevaisės. Rungtynes 2-1 laimėjo HK Jauna Bauska ekipa. Tai buvo jau trečiasis Ledo linijos pralaimėjimas šių metų LHL veteranų čempionate.

Vakar Ledo linija žaidė ŠLRL čempionato rungtynes su Mažeikių Smūgis komanda. Šeimininkai rungtynes pradėjo visiškai nesusikaupę ir tik geras Ledo linijos vartininko žaidimas gelbėjo nuo neigiamo rezultato jau pirmajame kėlinyje.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.0-0

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Iniciatyva priklausė svečiams, kurie tuo netruko pasinaudoti. Ketvirtą kėlinio minutę M.Knyta išveda savo komandą į priekį. 1-0 Smūgio naudai.

Ir po šio įvarčio Ledo linija neranda motyvacijos susikaupti. Žaisdami treniruočių rėžimu, šiauliečiai laukia kažkokio stebuklo, bet jis neįvyksta. Į pertrauką Ledo linija išeina esant neigiamam rezultatui 0-1

Trečiajame kėlinyje pagaliau Ledo linija perima iniciatyvą. Šeštą kėlinio minutę, po G.Makarovo perdavimo rezultatą lygina E.Baltaragis 1-1.

Visos tolimesnės Ledo linijos pastangos neduoda rezultato. Smūgis sėkmingai ginasi ir pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas lygus 1-1.

Baudinių serijoje sėkmė nusišypso šeimininkams. Trečiu bandymu R.Andrianovs sėkmingai smūgiuoja ir išplėšia Ledo linijai pergalę 2-1

Šios rungtynės parodė, kad būtina gerbti kiekvieną priešininką, reikalingas tinkamas nusiteikimas kiekvienoms rungtynėms. Tikimės ,kad komanda padarys reikiamas išvadas ir ateityje tokių nesusipratimų išvengs.

Tuo pačiu norisi pasveikinti HK Smūgis komandą, kuri pagirtinai kovojo ir tik per plauką nepamokė labiau patyrusių, didesnę rungtynių patirtį turinčių Ledo linijos žaidėjų, kuriems šis prarastas taškas, ateity gali labai brangiai kainuoti