Naujausi įvykiai

logo ledo linija2

Per pastarąsias dvi dienas Ledo linija sužaidė dvejas rungtynes ir abejose šventė pergales

Praėjusį sekmadienį Ozolniekuose  Ledo linija žaidė LHL veteranų ledo ritulio čempionato rungtynes su HK Lielupe komanda. Visuose trijuose kėliniuose pajėgesni buvo Ledo linijos ritulininkai (2-0,2-1,2-1) ir galutiniu rezultatu 6-2 šventė pergalę. Tai buvo jau penktoji Ledo linijos pergalė iš devynių žaistų rungtynių.

Šiuo metu Ledo linija rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje, HK Lielupe- šeštoje. Čempionate tvirtai pirmauja HK Juristi ir HK Marels Buve. Abu šie klubai visuose žaistuose devyniuose susitikimuose šventė pergales ir savo sąskaitoje neturi nei vieno pralaimėjimo.

Sekančias LHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais ateinantį sekmadienį su HK Jauna Bauska. Pastaroji šiuo metu yra septintoje vietoje. Rungtynių pradžia 13,30val.

Vakar ant Šiaulių Akropolio ledo buvo sužaistos dvejos Šiaulių LRL čempionato rungtynės. Pirmieji susitiko Ledo linijos ir ONE TEAM komandos. Po įnirtingos kovos pergalę rezultatu 3-0 šventė Ledo linija.

Dar iki šių rungtynių pradžios buvo aptarinėjamos komandų galimybės iškovoti pergales. Gerai sukomplektuota ONE TEAM komanda savo pranašumą įrodė įtikinamai įveikę pajėgę HC Mastis ekipą, todėl šių ekipų dvikova žadėjo didelę intrigą, beje, kuri ir išliko iki pat rungtynių pabaigos. Po greito Ledo linijos įvarčio pirmajame kėlinyje( 4min V.Parhomenko), toliau aikštelėje vyko lygi kova. Sekantis įvartis krito tik įpusėjus trečiajam kėliniui ( 39min.A.Jokimčius) , laimei vėl į ONE TEAM vartus.

Trečią ir  paskutinį šių rungtynių įvartį Ledo linijai po A. Jokimčiaus perdavimo pelnė D.Panovs.

Antri į aikštelę išbėgo Šiaulių HC Sakalas ir Mažeikių MMLRK Smūgis. Šios rungtynės vertos trilerio vardo.

Pagrindinio rungtynių laiko neužteko komandų pajėgumui išaiškinti. Tiesa, baigiantis trečiajam kėliniui, abejos komandos nepasinaudojo puikiais šansais išspręsti ginčą savo naudai. Rungtynės baigėsi taikiai 3-3

Bulitų serijoje sėkmė buvo šeimininkų pusėje. HC Sakalas visuose trijuose bandymuose buvo taiklūs, mažeikiškiai nesugebėjo įmušti nei vieno. Galutinis rungtynių rezultatas 4-3 HC Sakalas naudai.

Artimiausios ŠLRL rungtynės bus žaidžiamos ateinantį pirmadienį lapkričio 27d. Pirmieji 19.30val susitiks Ledo linija su Mažeikių MMLRK Smūgis. Antrieji-  20.50 HC Sakalas su HC Mastis