LHL veteranų čempionate vienos rungtynės – dvi pergalės

logo ledo linija2

Praėjusį sekmadienį Ledo linija žaidė LHL čempionato rungtynes su Ledus Viri komanda.

Prieš prasidedant ledo ritulio rungtynėms, vienu iš čempionato rėmėjų iniciatyva, buvo surengtos virvės traukimo varžybos ant ledo. Abi komandos sudarytos iš devynių žaidėjų rungėsi neįprastoje rungtyje. Komandoms reikėjo nutraukti vienai kitą iki atžymėtos vietos. Čia sėkmė lydėjo Ledo linijos komandą, kuri laimėjo rungtį ir tuo pačiu rėmėjų įsteigtą prizą – dėžę „gaiviųjų gėrimų‘‘.

Po kiek netikėtai gero apšilimo prasidėjo ledo ritulio rungtynės. Nuo pat pirmų minučių iniciatyvą į savo rankas čiupo Ledo linijos ritulininkai. Nors svečiai iš Lietuvos dominavo aikštelėje, įmušti įvarčio niekaip nesisekė. Pirmasis kėlinys baigėsi 0-0

Antro kėlinio pradžioje Ledo linijai pasisekė pelnyti du greitus įvarčius (3 ir 4 min.), tačiau taip pat greitai priešininkams pavyko rezultatą išlyginti. (4 ir 5 min.)

Į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui 2-2.

Trečiajame kėlinyje Ledo linija susigrąžino prarastą iniciatyvą ir kėlinio pradžioje , po gražios kombinacijos, pavyko persverti rezultatą savo naudai. 3-2

Priešininkai bando rezultatą lyginti, Ledo linija daro viską, kad pergalę įtvirtinti. Deja, nei vienai iš komandų pelnyti įvarčių nepavyksta.

Iš pradžių Ledo linija nepasinaudoja dviejų žaidėjų kiekybine persvara, vėliau toks pats šansas atitenka Ledus Viri komandai, tačiau rezultatas išlieka nepakitęs.

Likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, Ledo linija klysta puolime ir už stūmimą į nugarą, šalinamas Ledo linijos žaidėjas iki rungtynių pabaigos. Ledus Viri komanda nepasinaudoja ir šiuo suteiktu šansu. Skamba teisėjo švilpukas skelbiantis Ledo linijos pergalę rezultatu 3-2

Tai buvo jau ketvirtoji Ledo linijos pergalė šių metų LHL veteranų čempionate. Po šios pergalės Ledo linija su 14 taškų išlieka penktoje turnyrinės lentelė vietoje.

Sekančias LHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais lapkričio 19d. su Lielupe komanda. Rungtynių pradžia 16.00val