Sužaistas Šiaulių LRL čempionato pirmo rato antras turas

logo ledo linija2

Vakar buvo sužaistos dvejos Šiaulių LRL čempionato rungtynės. Pirmoje poroje susitiko dvi vietos komandos ONE TEAM ir Sakalas. Pastarieji turėjo pripažinti neabejotiną ONE TEAM pranašumą, kurie priešininkus tiesiog sutriuškino 12-2. Po šios pergalės ONE TEAM rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Antrieji į aikštę išbėgo Šiaulių Ledo linijos ir HC Mastis ritulininkai. Šios rungtynės vertos trilerio vardo. Pirmieji į priekį įsiveržė Ledo linijos ritulininkai. Įpusėjus kėliniui rezultatas švieslentėje rodė 2-0. Atrodė šeimininkai nesunkiai laimės rungtynes.

11-ą kėlinio minutę Mastis rezultatą švelnina, o 13-ą jau lygina. Komandos į pertrauką išeina esant lygiam rezultatui 2 -2

Antrajame kėlinyje iniciatyva jau visiškai priklausė žemaičiams, kurie įpusėjus kėliniui persveria rezultatą savo naudai 3-2.

Trečio kėlinio pirmąją minutę HC Mastis dvigubina persvarą. Esant rezultatui 4-2 HC Mastis neslepia džiaugsmo ir savo rimtų ketinimų išsivežti pergalę namo.

Laimei, jau po poros minučių, šeimininkams pavyksta rezultatą sušvelninti,  praėjus dar dviem minutėms, rezultatą išlyginti. Intriga sugrįžta.

40-ą žaidimo minutę Mastis vėl išsiveržia į priekį 5-4. Ledo linija stengiasi įvykius pakreipti sau naudinga linkme, spaudžia varžovus jų aikštelės pusėje ir tas atsiperka. Pagaliau, 42-ą minutę Ledo linijos naujokui R. Andrianovui pavyksta rezultatą išlyginti, o priešpaskutinę žaidimo minutę, R. Dembinskis rezultatą persveria savo komandos naudai. Ledo linija švenčia pergalę rezultatu 6-5

Norisi pagirti Ledo linijos komandą už ryžtą ir pergalės siekimą. Tuo pačiu negalima nepažymėti, kad tai jau ne pirmas kartas, kai komanda pirmaudama praranda žaidimo kontrolę ir priversti vytis priešininkus. Laimei rezultatas teigiams.

Norisi tikėtis, kad bus padarytos reikiamos išvados ir ateityje pavyks išvengti panašių situacijų. Sėkmės!