Penktą kartą šiame sezone Bokova nusileido Ledo linijai

zahl

Vakar Ledo linija žaidė priešpaskutines sezono rungtynes su Bokova komanda. Iki šiol žaistus keturis kartus pergalę šventė Ledo linija. Staigmenos Bokova nepateikė ir šį kartą. Ledo linija rungtynes laimėjo įtikinamu rezultatu – 5-1

Rungtynių pradžia žadėjo intrigą. Prieš pat prasidedant rungtynėms, Bokova įregistravo buvusį Ledo linijos vartininką, A.Zalansą. Vienas geriausių ZAHL čempionato vartininkų ženkliai sustiprino paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančią Bokova komandą.

Kiek netikėtai, vos baigiantis pirmajai susitikimo minutei, Ledo linijai pavyksta pelnyti pirmąjį 1-0 ( A.Jansons)

Antrasis įvartis į Bokova vartus krito baigiantis kėliniui.12 min. gražiu smūgiu, jaunąjį talentą, nuginklavo R.Trankalis. 2-0.

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį. Tiksliau tariant abu įvarčius pelnė Ledo linijos žaidėjai. Vienas krito į Bokova vartus, o antrąjį į savo vartus įsimetė vartininkas. Tokiu būdu rezultatas po dviejų kėlinių tapo 3-1 Ledo linijos naudai.

Trečiajame kėlinyje Ledo linija pelnė dar du įvarčius be atsako. ( 30min. I.Smilgin ir 31 E.Baltaragis )

Galutinis rungtynių rezultatas 5-1 Ledo linijos naudai.

Šiame sezone Ledo linijos laukia dar vienas susitikimas su Titani komanda. Priminsime, kad iš keturių žaistų tarpusavio susitikimų tris kartus pergalę šventė Ledo linija ir kartą Titani klubas. Rungtynės bus žaidžiamos balandžio 22d. 15.15 val.

Po šių rungtynių į aikštę išbėgs šio čempionato nugalėtojai- Zemgale komanda, kuri žais jau nieko nelemiančias rungtynes su savo antrine – Mitau motors komanda.

Po šių rungtynių vyks nugalėtojų, bei prizininkų apdovanojimai.