Po permainingos kovos Ledo linijos triumfas

logo ledo linija2

Praėjusį penktadienį buvo žaidžiami antrieji finaliniai susitikimai. Pirmieji vėl į aikštelę išbėgo HC Sakalas ir Mažeikių Ledera. Komandos kovojo dėl trečios vietos. Sėkmė ir vėl lydėjo aikštelės šeimininkus, kurie susitikimą laimėjo rezultatu 6:0 ir seriją laimėjo 2-0

Po šio susitikimo į aikštelę išbėgo vietos Ledo linija ir HC Mastis. Kova vyko dėl čempiono vardo. Kaip ir pirmosiose rungtynėse, taip ir antrosiose aikštelėje vyko permaininga kova, kova verta finalo vardo. Šį kartą ir vėl sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus – vietos Ledo liniją.

Pirmąjį kėlinį šiauliečiai laimėjo 2-1,antrasis baigėsi taikiai- 0-0.

Trečio kėlinio pradžia Ledo linijai nežadėjo nieko blogo. Jau ketvirtą kėlinio minutę A.Jansonui pavyksta rezultatą padidinti iki dviejų įvarčių persvaros 3-1 . Toliau rungtynės vyksta įprastu ritmu, kol 41min. Ledo linija klysta ir žemaičiai sušvelnina rezultatą iki minimumo ( R. Marčiukaitis ). Toliau dar blogiau…vėl klaida ir   HC Mastis  rezultatą lygina (42min. A. Mickevičius ). Rungtynės pasiekė kulminaciją. Kartojasi pirmųjų rungtynių scenarijus, likus trims minutėms rezultatas vėl lygus.

Šį kartą ir vėl fortūna Ledo linijos pusėje. 44 min. po E. Baltaragio perdavimo A. Jansons pelno komandai pergalingą įvartį 4-3. Ledo linija triumfuoja.

Įvarčius pelnė : Ledo linijai : A.Jansons 2įv.,V.Parhomenko ir R.Dembinskis po 1įv.

HC Mastis : V.Valantinavičius, R.Marčiukaitis ir A.Mickevičius po 1įv.