Sužaisti pirmieji finaliniai susitikimai

logo ledo linija2

ŠLRL 2016/2017m. čempionatas eina į pabaigą. Vakar sužaistos pirmosios dvejos finalinės rungtynės.

Kovoje dėl bronzos pirmieji į aikštelę išbėgo HC Sakalas ir Mažeikių Ledera. Kiek nelauktai, dideliu skirtumu pergalę šventė vietos HC Sakalas. Į Lederos penkis įvarčius, Sakalas atsakė dešimčia. Serijoje iki dviejų pergalių 1-0 pirmauja HC Sakalas.

Dar didesnio susidomėjimo sulaukė rungtynės dėl čempiono titulo, dėl kurio kovoja Šiaulių Ledo linija ir Telšių HC Mastis. Jau nuo pirmų minučių aikštelėje užvirė nuožmi kova. Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė taikiai 0-0.

Antrajame kėlinyje pirmieji įvartį įmušė ( E.Baltaragis 16:32) aikštelės šeimininkai – Ledo linijos ritulininkai. Masčiui rezultatą išlyginti neprireikė nė minutės. 17:01 pasižymėti pavyksta A.Kožickiui. 1-1

HC Mastis demonstruoja puikų žaidimą.25:31 savo  komandą į priekį išveda I.Kuzminov. 2-1 HC Mastis naudai.

28 min. ( A. Jansons ) Ledo linijai pavyksta rezultatą išlyginti.Į pertrauką komandos išeina esant lygiam rezultatui 2-2

Trečiajame kėlinyje komandos demonstruoja gerą žaidimą. Aikštelėje lygių varžovų dvikova, verta finalo vardo.

Likus kiek daugiau nei 2 min., po HC Mastis komandos klaidos puolime, Ledo linijos žaidėjui V.Parhomenko pavyksta išbėgti vienam prieš vartininką ir jį nuginkluoti. 3-2 Ledo linija priekyje.

Likusį laiką šiauliečiai sėkmingai ginasi ir švenčia pergalę rezultatu 3-2.Serijoje iki dviejų pergalių Ledo linija išsiveržia į priekį 1-0.

Antrosios rungtynės dėl trečios ir pirmos vietų bus žaidžiamos jau šį penktadienį. Pirmosios rungtynių poros pradžia 18.00val.

19.30val antrosios rungtynės dėl pirmos vietos.