Per pastarąsias dvi dienas – dvi Ledo linijos pergalės

logo ledo linija2

Per pastarąsias dvi dienas – dvi Ledo linijos pergalės. Abi jos laimėtos vienodu 4-1 rezultatu.

Sekmadienį Jelgavoje buvo žaidžiamos eilinės ZAHL veteranų čempionato rungtynės su Mitau Motors komanda. Po įtemptos kovos, rezultatu 4-1 pergalę šventė Ledo linija.

Nuo pat pirmų minučių aikštelėje vyko įnirtinga kova. Pasistiprinusi Mitau Motors komanda atrodė daug galingesnė, nei prieš tai žaistuose susitikimuose.

Pirmą įvartį Ledo linijai pelnyti pavyko tik baigiantis pirmajam kėliniui.( 11min.J.Apeinis) 1-0

Antrasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0-0

Lemiamas lūžis įvyko 29min.,kuomet trys įvarčiai, vienas  po kito, krito į Mitau Motors vartus ( 28:00, 28:25,28:47)

Esant rezultatui 4-0,rungtynių baigtis jau tapo aiški.

32min.Mitau Motors pavyko pelnyti garbės įvartį. Galutinis rezultatas 4-1 Ledo linijos naudai.

Vakar Ledo linija žaidė ŠLRL čempionato rungtynes su vienais iš čempionato Lyderių – HC Mastis komanda ir iškovojo pergalę rezultatu 4-1

Atitinkamai 1:0 ir 2:0 laimėjusi du kėlinius, Ledo linija trečiajame mėgavosi žaidimu, daugiau žaisdami nuo gynybos, laukė rungtynių pabaigos. Šiame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį. Galutinis rungtynių rezultatas 4-1 Ledo linijos naudai.

Tai buvo pakutinės reguliaraus sezono rungtynės. Play off-us iki dviejų pergalių Ledo linija žais su Mažeikių komanda, antroji pora – HC Sakalas – HC Mastis ( Telšiai)

Pirmosios play off rungtynės numatytos vasario 27d. Pirmieji susitiks HC Sakalas vs HC Mastis.Rungtynių pradžia 19,30val. Ledo linija vs Ledera 20,50 val.

Antrieji play off susitikimai bus žaidžiami kovo 6d.