Abiejų porų susitikimai baigėsi vienodu rezultatu

logo ledo linija2

Vakar buvo žaidžiamos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės. Pirmieji susitiko HC Sakalas ir HC Mastis. Pergalę rezultatu 4-0 šventė klubas iš Žemaitijos.

Iš karto po pirmųjų rungtynių į aikštelę išbėgo vietos Ledo linija ir Mažeikių Ledera.

Nuo pat pirmų susitikimo minučių aikštelėje dominamo šiauliečiai, nors pirmasis įvartis į Lederos vartus krito tik trečiajame kėlinyje. Pavyzdingai žaisdami gynyboje Lederos ritulininkai visas šeimininkų pastangas pelnyti įvartį versdavo niekais.

36min.pirmąjį įvartį savo komandai pelno  I.Gerasimov  1-0.

Antro įvarčio ilgai laukti nereikėjo, jau 38min.pasižymėti pavyksta S.Štrikers.2-0

Šiame kėlinyje Ledo linijai pavyksta dar du kartus nuginkluoti, du kėlinius be klaidų žaidusį, Lederos komandos vartininką.( A.Jokimčius 42min. ir R.Dembinskis 44min.) Galutinis rungtynių rezultatas 4-0 Ledo linijos naudai.

Paskutiniąsias ŠLRL reguliariojo čempionato rungtynes Ledo linija žais vasario 13d. su HC Mastis. Sėkmės atveju atkrentamosiose rungtynėse Šiauliečių lauktų akistata su ta pačia Ledera. Komandos tarpusavyje kovos iki dviejų pergalių. Nugalėtojai patenka į finalą, kuriame žais su HC Sakalas ir HC Mastis poros laimėtoju