Po pralaimėjimo Zemgale klubui žlugo viltis iškovoti čempionų titulą

zahl

Po dramatiškai susiklosčiusių rungtynių su Zemgale komanda, Ledo linija praktiškai palaidojo viltis kovoti dėl nugalėtojų titulo. Ketvirtąjį tarpusavio susitikimą Zemgale laimėjo rezultatu 3-1

Rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo Ledo linijos komandai, kuri pirmąjį kėlinį laimėjo 1-0.Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėms komandą į priekį išvedė J.Zants ( J.Apeinis ir S.Krumkač)

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, pirmojo keitimo metu, Zemgale rezultatą lygina 1-1.Prasidėjo tikrasis Ledo linijos vartų šturmas. Zemgale perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas, nuolat spaudė svečius. Ledo linija savo ruožtu gynėsi kaip įmanydami. Likus iki kėlinio pabaigos 1 min. Zemgale suorganizuoja greitą kontrataką  ir baudžia Ledo liniją įvarčiu į rūbinę 1-2.

Trečią kėlinį komandos žaidė taip, tarsi tai antro kėlinio kopija. Zemgale komandai priklausė iniciatyva, Ledo linija sėkmingai gynėsi iki pat kėlinio pabaigos. Baigiantis rungtynėms Zemgale jau kaip įprastai, pelno įvartį ir deda tašką ne tik šiose rungtynėse ,bet panašu, kad ir kovoje dėl nugalėtojo vardo .Galutinis rungtynių rezultatas 3-1 Zemgale naudai.

Šiame čempionate komandų laukia dar vienas susitikimas, bet ir Ledo linijos sėkmės atveju, tai nieko nebepakeistų, nebent pati Zemgale įsigudrintų prarasti taškus prieš kažkurią iš komandų. To tikėtis būtų mažų mažiausiai naivu, nes Zemgale iki šiol nebuvo pralaimėjusi niekam, išskyrus Ledo linijai.

Sekančias ZAHL veteranų ledo ritulio čempionato rungtynes Ledo linija žais vasario 12d. su Mitau Motors komanda.Rungtynių pradžia 16.00val.