Sunki Ledo linijos pergalė ZAHL veteranų čempionate

zahl

Sunkią pergalę Ledo linija šventė vakar dienos rungtynėse su Mitau Motors komanda.Atvykę į rungtynes ne stipriausios sudėties,Ledo linijos ritulininkai buvo priversti vytis varžovus ir vos išsaugojo galimybę kovoti dėl nugalėtojo vardo ZAHL veteranų ledo ritulio čempionate.

Rungtynes Ledo linija pradėjo galingai.Jau antrą rungtynių minutę,po G.Makarovo įvarčio,komanda iš Lietuvos išsiveržė į priekį 1-0. Gavusi greitą įvartį, Mitau Motors komanda pabudo,perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo nuolat spausti Ledo liniją jų pačių zonoje.Baigiantis kėliniui šeimininkai rezultatą išlygino 1-1

Nuo pat antro kėlinio pradžios žaidimo kontrolę į savo rankas ima  Mitau Motors ritulininkai.17-ą minutę šeimininkai įšsiveržia į priekį 2-1.

Ledo linija priversta imti 30sek.pertraukėlę. Po šio priverstinio poilsio,Ledo linija užsikuria, pradeda kovoti.Po truputį grįžta žaidimo kontrolė,atsiranda vilčių išgelbėti rungtynes.

20 min.Ledo linijai pavyksta rezultatą išlyginti ( J.Zants) Rezultatas lygus 2-2. Rungtynių likimas perkeliamas į trečią kėlinį.

Lemiamą kėlinį Ledo linija pradeda jau visai kitaip. Svečiai demonstruoja,kad yra šio susitikimo favoritai.Spaudžia šeimininkus jų aikštelės pusėje,nuolat grąsina priešininkų vartams.

27min.Ledo linijai pavyksta persverti rezultatą savo naudai 3-2. Programa minimum įvykdyta.Belieka apsiginti ir išlaikyti turimą persvarą.

Baigiantis kėliniui Ledo linija sulaukia dovanos – baudinio į priešininkų vartus. Bulitą realizuoti Ledo linijai nepavyksta.Rezultatas išlieka nepakitęs.Baigiasi rungtynių laikas.Ledo linija iškovoja labai svarbią pergalę rezultatu 3-2,tuo pačiu išsaugoja galimybę kovoti dėl nugalėtojų titulo.

Galima drąsiai teigti,kad tai buvo viena sunkiausių pergalių šį sezoną.

Sveikiname komandą!  Linkime sėkmės ateinančiose rungtynėse su Zemgale.