Antrąjį ratą Ledo linija pradėjo pergale

Vakar Jelgavoje buvo žaidžiamos ZAHL veteranų čempionato antrojo rato rungtynės.Ledo linija susitiko su vietos TITANI komanda.Komanda iš lietuvos šventė pergalę rezultatu 5-3

Jau po pirmojo rato susitikimo ( 2-0 Ledo linija šventė pergalę)buvo aišku,kad Titani komanda bandys siekti revanšo ir tai,kad tai realu,komanda įrodė pirmojo rato susitikimuose.Visoms komandoms dalyvaujančioms čempionate tenka su Titani skaitytis,tai dar kartą patvirtino vakar dienos susitikimas.

Labai sėkmingai Ledo linija sužaidė rungtynių pradžią,kuri,kaip vėliau paaiškėjo ir lėmė rungtyniį baigtį.7-ą pirmojo kėlinio minutę,Ledo linija pirmavo 2-0.Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi- dviejų įvarčių Ledo linijos  persvara.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos keturias minutes Titani komandai pavyksta rezultatą sušvelninti 2-1.Ledo linija laikinai pereina prie žaidimo dviem penketais.28 min.Ledo linijai pavyksta atstatyti dviejų įvarčių persvarą.3-1

Daugiau komandoms pasižymėti nepavyksta.Ledo linija švenčia pergalę rezultatu 3-1

Sekančias ZAHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais gruodžio 12d. 16,15val. su Zemgale komanda,kuri šiuo metu įsikūrusi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.Priminsime,kad pirmojo rato rungtynėse  pergalę rezultatu  2-0 šventė Zemgale.