Dar viena Ledo linijos pergalė ZAHL čempionate

Praėjusį šeštadienį Ledo linija žaidė eilines ZAHL veteranų čempionato rungtynes Jelgavoje su Lielupe komanda.Rezultatu 7-0 laimėjo Ledo linija.

Rungtynes Ledo linija pradėjo turėdama favoritų statusą,mat iki šių rungtynių varžovai rykiavosi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje,Ledo linija – antroje.Nuo pat pradžių,Ledo linija ėmėsi iniciatyvos ir tai netrukus atsispindėjo švieslentėje (13min.A.Jansons).Sekantys įvarčiau krito intervalu 2 min.Pirmą kėlinį Ledo linija laimi 3-0.

Antrajame kėlinyje Ledo linija padidino apsukas ir viso per kėlinį pridėjo dar keturis įvarčius.Galutinis rungtynių rezultatas 7-0

Įvarčius pelnė: A.Jansons 3įv.,M.Švagers 2įv.,G.Makarovas ir J.Apenis po 1įv.

Sekančių rungtynių data dar tikslinama.Sekite informaciją

Artimiausias rungtynes Ledo linija žais lapkričio 23d.Šiaulių m. ledo ritulio čempionate Ledo linija susitiks su vietos Sakalų komanda.