Antroji Ledo linijos nesėkmė Šiaulių m ledo ritulio čempionate

Vakar Ledo linija žaidė eilines Šiaulių m.atvirojo čempionato rungtynes su Panevėžio Olimpo komanda.Minimaliu skirtumu 4-3 pergalę šventė svečiai iš Panevėžio

Pirmajame kėlinyje jau penktą minutę Ledo linijos vartininką pramušo Panevėžio Olimpo žaidėjas S.Limontas.Po šio įvarčio svečiai iš panevėžio atsikratė startinio jaudulio,labiau grąsino Ledo linijos vartams.12min.po A.Blažinsko perdavimo antrą savo įvartį pelno S.Limontas.Pirmasis kėlinys 2-0

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes E.Baltaragis pelno Ledo linijai pirmąjį įvartį ir tuo pačiu sugrąžina intrigą.Rezultatas 1-2.

Baigiantis kėliniui vėl pavyksta pasižymėti S.Limontui.Antrąjį kėlinį komandos sužaidžia taikiai 1-1.Bendras rezultatas po dviejų kėlinių 3-1 Olimpo naudai.

Tik prasidėjus trečiajam kėliniui S.Limontas pelno komandai ketvirtą įvartį.Rezultatas nieko gero nežadantis- 4-1.Laimei, praėjus lygiai minutei, G.Parnarauskas pelno Ledo linijai antrą įvartį.2-4 Po šio įvarčio šiauliečiai atgyja.Pradeda aktyviau žaisti,daugiau atakuoja Olimpo vartus.32min.Ledo linijai pavyksta rezultatą sušvelninti iki minimumo 3-4.Intriga sugrįžta

Rungtynių pabaigoje aktyviau žaidžia Ledo linija.Šiauliečių tikslas aiškus- išlyginti,panevėžiečių – apsiginti.Pastariesiems pavyksta apsiginti nuo Ledo linijos atakų ir Olimpas švenčia pergalę.Galutinis rungtynių rezultatas 4-3.