Rezultatyvi Ledo linijos pergalė ZAHL veteranų ledo ritulio čempionate

Vakar Ledo linija žaidė eilines ZAHL veteranų ledo ritulio čempionato rungtynes.Šį kartą priešininkas  čempionato autsaideris- Bokova komanda.Ne stipriausios sudėties atvykusi į rungtynes Ledo linija šventė pergalę rezultatu 6-0.

Ledo linija jau nuo rungtynių pradžios čiupo iniciatyvą į savo rankas.Spaudė varžovus,nuolat atakavo,didesnę žaidimo dalį praleido priešininkų aikštelės pusėje ir mušo įvarčius.Per pirmąjį kėlinį Ledo linija įmušo tris įvarčius.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė.Matėsi,kad varžovai susitaikė su rungtynių baigtimi.Ledo linija žaidė savo malonumui.Antrajame kėlinyje varžovai dar tris kartus traukė ritulį iš savo vartų.Galutinis rungtynių rezultatas 6-0 Ledo linija šventė pergalę.

Sekančias ZAHL čempionato rungtynes Ledo linija žais lapkričio 14d. su Lielupe komanda.Šiuo metu Lielupe rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje,Lęedo linija -pirmoje.Tiesa tiek Iecava,tiek MMM sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.