Įveikti praeitų metų ZAHL veteranų čempionato čempionai

Vakar Ledo linija žaidė ZAHL veteranų čęmpionato rungtynes.Šį kartą priešininkas buvo praeito sezono čempionas – Jelgavos MMM komanda.

Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai.Tai viena,tai kita komanda daugiau dėmesio skyrė gynybai.Toks atsargus žaidimas lėmė,kad pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje Ledo linija atliko ketimus tarp penketukų ir tas davė naudos.Antrą antro kėlinio minutę,Ledo linijai pagaliau pavyko pelnyti įvartį ir išsiveržti į priekį 1-0 ( S.Krumkač) Po šio įvarčio Ledo linija atgijo.Jau didesnę žaidimo dalį spausdavo šeimininkus jų pačių zonojeRezultato padidinti nesisekė tik dėl gero priešininkų vartininko žaidimo.

36 min.A.Jansons vis tik pelno Ledo linijai antrąjį įvartį.Esant rezultatui 2-0 Ledo linija pereina daugiau į gynybinį žaidimą.Tikslas aiškus- išsaugoti rezultatą.Svečiams tą padaryti pavyksta.Galutinis rungtynių rezultatas 2-0 Ledo linija švenčia pergalę.Ši pergalė ypač saldi,juk nugalėtas praeito sezono čempionas!

Sekančias rungtynes Ledo linija žais spalio 4d. 14.30val su vietos BOKOVA komanda.Linkime komandai sėkmės!