Ledo linija naująjį sezoną pradėjo pergale

Praėjusį savaitgalį Jelgavoje startavo ZAHL veteranų čempionatas.Savo pirmasias rungtynes žaidė ir Ledo linija.Po prastai sužaisto pirmojo kėlinio,Ledo linija šventė pergalę rezultatu 5-3

Pirmasis naujojo sezono varžovas buvo nauja komanda- Titani.Kaip vėliau paaiškėjo Titani komanda tai praeito sezono  buvusi Vianor.Tiesiog komanda pakeitė pavadinimą.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai,kurie pirmąjį kėlinį laimėjo sausu 3-0 rezultatu.Po šalto dušo, Ledo linija rado savyje jėgų ir sugebėjo ne tik atstatyti pusiausvyrą,bet ir perimti rungtynių kontrolę į savo rankas.Daugiausia S.Krumkač pastangų dėka ( 4įv,),Ledo linija sėkmingai išnaudojo turimą kiekybinį pranašumą,kurį suteikė grubus priešininkų žaidimas.Tris kartus žaisdami daugumoje, Ledo linijos ritulininkai sugebėjo rezultatą išlyginti,o vėliau ir persverti,bei pasiūsdami penktą įvartį,pergalę užtvirtinti.Galutinis rungtynių rezultatas 5-3 Ledo linijos naudai.

Sekančias ZAHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais ateinantį šeštadienį su praėjusio sezono čempionais – MMM komanda.Rungtynių pradžia 16,15val.Linkime komandai sėkmės!