Rezultatyviausiose sezono rungtynėse sėkmė lydėjo žemaičius

Vakar vykusios Šiaulių m.atviros ledo ritulio rungtynes tarp Šiauliu Šaulio ir Telšių HK Masčio išsiskyrė permaininga kova ir įvarčiu gausa.
Labai galingai rungtynes pradėję Šaulio ritulininkai, ne juokais išgąsdino,labiau patyrusius žemaicius.Jau 5min.po K.Dilinskio įvarcio Šaulys išsiveržė į priekį.8min.Hk Mastis rezultatą lygina ( A.Liubavičius),o jau 10 min.Šaulį vėl i priekį išveda Kużentis. Dar kartą HK Masčiui išlyginti rezultatą pavyksta 16min.( M.Kożickis).

Pirmajam kėliniui einant i pabaiga,Šaulio ataka baigiasi gražiu T.Zupkos įvarčiu.Rezultatas 3-2 Šaulio naudai.Žemaičiai nenurimsta ir paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis apdovanoja Šaulį įvarčiu i rūbinę.I pertrauka komandos išeina esant rezultatui 3-3
Antrajame kėlinyje dominuoja žemaičiai.HK Mastis 24 ir 25 min. Pelno du greitus įvarčius ir siunčia Šaulį i nokdauną.Rezultatas 5-3.

Po kiek laiko Šaulys vis tik atranda jėgų ir motyvacijos kovoti dėl pergalės.34min.D.Aleknavičius švelnina rezultatą iki minimumo.Intriga sugrįžta.Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviem minutėms, T.Zupka rezultatą išlygina.Rungtynių baigtis perkeliama į baudinių seriją.

Nesugebėję įmušti nei vieno baudinio, Šaulio ritulininkai turėjo tenkintis iškovotu vienu tašku.HK Mastis švenčia pergalę.Galutinis rungtynių rezultatas 6-5