Pirmoji Ledo linijos pergalė Šiaulių m. ledo ritulio čempionate

Vakar Šiaulių Ledo linija žaidė pirmąsias šių metų Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynes su Panevėžio Olimpo komanda.Rungtynes pradėję viso labo aštuoniese,šiauliečiai gana greit pelnė pirmąjį įvartį ( 1,07min.M.Šlepetis). Įpusėjus kėliniui,Ledo linija sulaukė paspirties ir toliau žaidė jau devyniese.Baigiantis pirmajam kėliniui,kuomet aikštelėje Olimpas žaidė keturiese, šiauliečiai išnaudoja turėtą kiekybinę persvarą ir rezultatą didina iki 2-0.

Antrasis kėlinys vyko apylygiai.Turėdami didesnį atsarginių žaidėjų suolelį,panevėžiečiai stengėsi tai išnaudoti primesdami greitesnį žaidimo tempą.Savo ruožtu,Ledo linija stengėsi tempą lėtinti ir tas pavykdavo.

Visas rungtynes Ledo linija pirmavo.Intriga atsirado,kai Olimpas sušvelnino rezultatą iki minimumo 3-2, bet netrukus Ledo linija didina rezultatą iki 4-2.Baigiantis rungtynėms,šiauliečiai dar kartą nuginkluoja Olimpo vartininką ir rezultatu 5-2 švenčia pergalę.