Įspūdingai žaidę rusai nepaliko jokių šansų Ledo linijai

Savaitgalį Ledo linija žaidė dvejas NLRL čempionato rungtynes su Delavaja Rus komanda.Abejose rungtynėse scenarijus tas pats- rusai siautėjo.

Pirmųjų rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą.Pirmasis įvartis įkrito įpusėjus pirmajam kėliniui,deja į šeimininkų vartus.( I.Lasin) 14 min. A.Nekerov rezultatą didina iki 2-0.Nepraėjus nei min.rezultatą švelnina Einars Trankalis. Po šio įvarčio atgyja viltis pakovoti dėl pergalės,bet šią viltį sužlugdo įvartis į rūbinę.( 19,02 min.) Po pirmojo kėlinio 3-1 Delavaja Rus naudai.Antrajame kėlinyje vaizdas toks pats.Aikštelėje dominuoja svečiai,kurie laimi kėlinį sausai 2-0.Trečias šių rungtynių kėlinys identiškas pirmajam.Aikštelėje susidaro įspūdis,kad rusai žaidžia turėdami aikštelėje vienu žaidėju daugiau.Paskutinį kėlinį Delavaja Rus įmušė tris ir vieną praleido.galutinis rungtynių rezultatas 8-2.

Antroji rungtynių diena Ledo linijai dar liūdnesnė.Vien pirmąjį kėlinį šiauliečiai pralaimi 5-0.Po pertraukos šeimininkai tarsi pabudo ir jau žaidė sėkmingiau,deja įmušti niekaip nesisekė.Šiame kėlinyje svečiai du kartus nuginklavo puikiai žaidusį Ledo linijos vartininką ir padidinę rezultatą iki 7-0,praktiškai užsitikrino antrąją pergalę.Per trečią kėlinį Delavaja Rus jau pelnė tik įvartį.Ledo linija pasižymėti taip ir nesugebėjo,nors mažiausiai keturis kartus buvo atsidūrę situacijose vienas prieš vartininką.Galutinis šių rungtynių rezultatas 8-0.

Po šių dviejų pergalių Delavaja Rus įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje Vakarų divizione.Dideliais rezultatais įveikę Ledo liniją ir Kauno Bizonus,Delavaja Rus sukėlė nepasitenkinimų bangą.Daugelio ekspertų  nuomone,rusų komandos pajėgumas ženkliai skiriasi nuo kitų ir jau dabar jiems lipdoma stipriausiųjų  etiketė.Savo stiprumą Vakarų divizione,kaliningradiečiai jau įrodė,kaip jiems seksis žaisti su kitų konferencijų stipriausiomis komandomis,pamatysime prasidėjus atkrentamosioms rungtynėms.

Sekančiais NLRL čempionato rungtynes Ledo linija žais gruodžio 12d. su Klaipėdos Baltija.Rungtynės vyks Šiauliuose.

Vroclavas H-D2013 003Vroclavas H-D2013 005Vroclavas H-D2013 007Vroclavas H-D2013 014Vroclavas H-D2013 024Vroclavas H-D2013 028Vroclavas H-D2013 030Vroclavas H-D2013 034Vroclavas H-D2013 035Vroclavas H-D2013 043